asd

 עיצוב משרד לעסקים - כול מה שחם בטרנד

 

אופנות לוהטות בעיצוב פנים בתים ובעיצוב משרדים מסוגננים

ההתפתחות הטכנולוגית של המאה ה-21 הכניסה לשימוש חומרים רבים שפעם היה מסובך להשתמש בהם. אחד החומרים הללו הוא זכוכית, שהיכולת ליצור אותה חזקה יותר הכניס אותה לעיצוב פנים בבתים רבים, ולא רק בחלונות או ויטרינות.

לא נראה שהזכוכית הולכת להיעלם מחיינו בקרוב, ולכן ליז זומר, מעצבת הפנים המובילה, מסבירה מה אפשר לעשות עם זכוכית בבית ומה אפשר לעשות עם זכוכית בכול אופנה של עיצוב משרד.


חיפוי זכוכית לקירות במטבח ולעיצוב המשרד


עיצוב משרד כחלק מהמגמה של בניית מטבחים פתוחים, החלו לחפש תחליפים לקרמיקות. חיפוי זכוכית מחוסמת לקירות המטבח הוא אחד השימושים הפופולאריים ביותר היום. עיצוב משרד , מדובר בלוח זכוכית גדול ומעוצב, המגיע כיחידה אחת ונתלה על הקיר בעזרת חיבורים חזקים ומיוחדים.

החיפוי מגיע עם מגוון אפשרויות עיצוב בלתי נדלה של הדפסים, הטבעות ועוד, והזכוכית עצמה בלתי שבירה וקלה מאוד לניקוי. תליית חיפוי זכוכית במטבח היא כמו תלייה של יצירת אמנות בבית, וכדאי מאוד להתייעץ עם מעצבת פנים לגבי הדוגמה המדויקת של הזכוכית. 


משטחי עבודה מזכוכית גם כחלק מעיצוב חלל המשרד 


מקום נוסף במטבח בו ניתן להשתמש בזכוכית כאלמנט בעיצוב פנים בתים או במקום של עיצוב משרד הוא משטחי העבודה, במקום השיש המסורתי. את הזכוכית מכינים עם גימור מאט, ומדביקים עליה פטנטים מיוחדים שמאפשרים להניח עליה סירים חמים, למשל, בלי חשש שהזכוכית תיסדק. וזכוכית כמו זכוכית – קלה לניקוי, ומעניקה מראה נקי ויוקרתי לכל מטבח. עיצוב משרד בחלק מחלל העבודה 


מקלחונים 


אופציה נפלאה נוספת להוסיף לעיצוב הבית היא להרכיב בחדר הרחצה מקלחון זכוכית. ישנם סוגים רבים של מקלחונים, כך שניתן לבצע התאמה מדויקת מבחינת מקום ומראה, ואת הזכוכית עצמה ניתן לעצב ככל העולה על רוחכם, בדיוק כמו הזכוכיות במקומות האחרים בבית.


אופציות נוספות לעיצוב פנים בזכוכית כחלק משילוב של סביבת עבודה משולבת כחלק מעיצוב משרד.


הזכוכית שאפשר לשלב אותה כחלק של עיצוב משרד של היום מאפשרת להשתמש בה במקומות רבים, גם אם יש ילדים קטנים, מפני שהיא עמידה ובטיחותית, כל עוד מקפידים על רכישתה והתקנתה על ידי אנשי מקצוע מיומנים.

כל קירות הקרמיקה יכולים להיות מוחלפים במשטחי זכוכית מעוצבת, ארונות קיר, משטחים שונים, שולחנות כמובן, ועוד. כדי לשלב נכון את הזכוכית בעיצוב פנים בתים כדאי להתייעץ עם מעצבת פנים מנוסה, אחרת הבית שלכם עשוי להיראות כמו אקווריום חלילה.

 

 

 

 

עיצוב משרד בעסק או בבית

 

 

 

 

עיצוב משרד לעסקים

 

 

 

עיצוב משרד או בית חלומות בשרון דורש מעצבת פנים בשרון

 

לאזור השרון ייחודיות גדולה: מצד אחד מדובר באזור יפהיפה, שיש בו עדיין הרבה שטחים פתוחים וירוקים, ומצד שני הוא נמצא במרכז הארץ, סמוך לגוש דן, בלי הצפיפות והניכור המאפיינים את הכרך הגדול. מעצבת פנים בשרון תדע לעשות מהנתונים הללו מטעמים של ממש, ולעצב עבורכם את בית החלומות שלכם במיקום אידיאלי.

ליז זומר, מעצבת מובילה באזור השרון, ובעלת מעל 10 שנות ניסיון, מספרת על הייחודיות שבעיצוב בתים ודירות באזור השרון וכמו כן עיצוב משרד לעסקים או משרדים.

 

פנינת הנדל"ן של ישראל 


עיצוב משרד באזור השרון הוא פנינת הנדל"ן של ישראל. החוויה הכללית של השרון היא חוויה כפרית, גם במרכז ערים גדולות כמו הרצליה, כפר סבא ורעננה, ויש באזור ריבוי יישובים כפריים, לצד שדות ירוקים, שטחי חקלאות, פרדסים ועוד.

אזור השרון נחשב לחלק ממרכז הארץ ועדיין ניתן לבנות בו בתים פרטיים בעלויות שאינן מטורפות, ולהגשים את חלום הבית הפרטי במרכז. השאלה היא רק איך מגשימים את החלום הזה בצורה הטובה ביותר.

 

שילוב של הפנים והחוץ במשרד ובבית החלומות


אם רכשתם בית או דירה באזור השרון, אם אתם מעוניינים לשפץ את הבית הקיים שלכם או רכשתם שטח אדמה שאתם עומדים לבנות עליו, כדאי מאוד להעדיף מעצבת פנים בשרון או אדריכל מהאזור או עיצוב משרד.

מלבד הקלות הטכנית בה תוכלו להיפגש, והזמינות הגדולה יותר שיש לו לפרוייקט שלכם במידת הצורך, מדובר במישהו שחי ונושם את האווירה במקום ויידע להתאים את העיצוב אליכם ואל הסביבה בצורה הטוב ביותר, כך שהבית לא יראה כנטע זר אלא יישתלב בסביבה בצורה הטובה ביותר האפשרית ותוכלו להרגיש בו נוח, בחוץ ובפנים.

 

עיצוב פנים בשרון ועיצוב המשרד בשרון ובמרכז


עיצוב פנים כחלק של עיצוב משרד  אינו יכול להיות מנותק לחלוטין מהסביבה בה חיים. את האווירה המיוחדת של השרון ניתן לשלב בעיצוב הפנים ממש, על ידי פיתוח האלמנטים הסביבתיים ושיקופם בעיצוב הפנים של הבית, על ידי פתיחת חלונות ודלתות גדולים אל הנוף והאוויר ועוד.

אך לשם שילוב נכון של החוץ והפנים דרושה לכם מעצבת פנים בשרון שמבינה את האזור, חיה אותו ויכולה  להביא אותו לידי ביטוי בדרך שמתאימה לכם, בלי להקטין את הביטוי העצמי שלכם בבית

  עיצוב משרד ומרחב אורבני